ProAgria Etelä-Savon yhteystiedot

ProAgria Etelä-Savon hallitus 2018-2019

PROAGRIA ETELÄ-SAVON HALLITUS 26.4.2018 alkaen

 
Jukka Nousiainen, puheenjohtaja           
Mäntyseläntie 33            
58220 LOUHI         
p. 0440 549 252
jukka.o.nousiainen@gmail.com 
 
Ann-Helena Hokkanen
Hulikantie 222
51260 TAHKOMÄKI
p. 0400 489 123
ann-helena.hokkanen@helsinki.fi
 
Varajäsen:
Sirpa Karhu
Pohjalahdentie 610
51600 HAUKIVUORI
p. 040 715 6861
sirpa-karhu@suomi24.fi
 
Esa Karjalainen
Kontilantie 46        
52230 HURISSALO        
p. 0500 150 145
esatapio66@gmail.com        
 
varajäsen:
Touko Ahokas
Jurvanmäentie 8 as 2
58175 ENONKOSKI
p. 0500 190 185
touko.ahokas@outlook.com
 
Juha Lahtinen            
Enolahdentie 277
p. 0400 255 715        
52970 PANKALAHTI        
juha.lahtinen@lahtelanmokit.fi        
 
varajäsen:
Päivi Kämäräinen
Sistolanmäentie 382
58900 RANTASALMI
p. 040 561 1664
jussi.kamarainen@pp.inet.fi
 
Marja Sisko Nousiainen         
Kanervantie 6 as 4
58200 KERIMÄKI
P. 040 543 9138
marjasisko.nousiainen@gmail.com
       
varajäsen:
Ritva Poikolainen
Taipaleentie 101        
77240 HALKOKUMPU        
p. 040 572 3364
ritva.poikolainen@gmail.com
 
Matleena Pulkkinen        
Hietamäentie 10        
50350 NOROLA        
p. 050 594 3681
matleena.pulkkinen@harkaniementuvat.fi    
 
varajäsen:
Timo Seppälä
Vaimosniementie 800
51200 KANGASNIEMI
p. 050 594 3082
pynnosenmarjatila@gmail.com
 
Pasi Pulkkinen
Teittiläntie 31                                     
51900 JUVA
p. 050 595 3795            
pasi.pulkkinen@proagria.fi        
 
varajäsen:
Susanna Nuutinen
Putkisalontie 172
58900 RANTASALMI
p. 050 340 5130
snuuti@putkisalo.fi
 
Heikki Pahkasalo, sihteeri    
ProAgria Etelä-Savo
p. 040 5834 890
heikki.pahkasalo@proagria.fi   

Jaa

Asiantuntijat

Hae asiantuntijaa

Kaikki asiantuntijat

  • Tilaa palvelu
    Hyödynnä osaamisemme johtajuuteen, tuotantoon ja yritystoiminnan kehittämiseen liittyvissä ratkaisuissa.

Palvelut