ProAgria Etelä-Savon yhteystiedot

ProAgria Etelä-Savon hallitus 2019-2020

PROAGRIA ETELÄ-SAVON HALLITUS 29.4.2019 alkaen

 
Nousiainen Jukka, puheenjohtaja           
Mäntyseläntie 33            
58220 LOUHI         
p. 0440 549 252
jukka.o.nousiainen@gmail.com 
 
Karjalainen Esa
Kontilantie 46        
52230 HURISSALO        
p. 0500 150 145
esatapio66@gmail.com        
 
varajäsen:
Ahokas Touko
Jurvanmäentie 8 as 2
58175 ENONKOSKI
p. 0500 190 185
touko.ahokas@outlook.com
 
Lahtinen Juha            
Enolahdentie 277
p. 0400 255 715        
52970 PANKALAHTI        
juha.lahtinen@lahtelanmokit.fi        
 
varajäsen:
Kämäräinen Päivi
Sistolanmäentie 382
58900 RANTASALMI
p. 040 561 1664
pkmrinen@gmail.com
 
Nousiainen  Marja Sisko       
Kanervantie 6 as 4
58200 KERIMÄKI
P. 040 543 9138
marjasisko.nousiainen@gmail.com
       
varajäsen:
Poikolainen Ritva
Taipaleentie 101        
77240 HALKOKUMPU        
p. 040 572 3364
ritva.poikolainen@gmail.com
 
Pitkonen Mirjami
Massilanmäentie 67
58810 KALLISLAHTI
p. 050 381 1134
pitkosentila@hotmail.com
 
Varajäsen:
Poikolainen Pekka
Taipaleentie 101
77240 HALKOKUMPU
p. 040 834 1103
mty.poikolainen@gmail.com
 
Pulkkinen Antti
Teittiläntie 31                                     
51900 JUVA
p. 050 512 2161            
anttipulkkinen@msn.com      
 
varajäsen:
Nuutinen Susanna
Putkisalontie 172
58900 RANTASALMI
p. 050 340 5130
snuuti@putkisalo.fi
 
Pulkkinen Matleena
Hietamäentie 10        
50350 NOROLA        
p. 050 594 3681
matleena.pulkkinen@harkaniementuvat.fi    
 
varajäsen:
Seppälä Timo
Vaimosniementie 800
51200 KANGASNIEMI
p. 050 594 3082
pynnosenmarjatila@gmail.com
 
Pahkasalo Heikki, sihteeri    
ProAgria Etelä-Savo
p. 040 5834 890
heikki.pahkasalo@proagria.fi   

Jaa

Asiantuntijat

Hae asiantuntijaa

Kaikki asiantuntijat

  • Sähköinen kasvinsuojelututkinto nyt verkossa - också på svenska
    Hyväksytyn suorituksen jälkeen todistus heti sähköpostiisi | Efter prestationen intyg direkt till e-posten
  • Tilaa palvelu
    Hyödynnä osaamisemme johtajuuteen, tuotantoon ja yritystoiminnan kehittämiseen liittyvissä ratkaisuissa.

Palvelut